Ручны аперацыйны стол TY падыходзіць для таракальнай і брушной хірургіі, ЛОР, акушэрства і гінекалогіі, уралогіі і артапедыі і г.д.
Каркас, калона і аснова выраблены з нержавеючай сталі, лёгка чысцяцца і ўстойлівыя да карозіі.
Механічны аперацыйны стол падымаецца і апускаецца з дапамогай педальнай маслянай помпы, якая працуе плаўна, бяспечна і надзейна. Усе астатнія рухі ажыццяўляюцца механічнымі рэдуктарамі.
Гэты гідраўлічны аперацыйны стол патрабуе, каб ножная пласціна складалася ўніз, адводзілася ўніз і здымалася, і яе лёгка рэгуляваць. Ён мае Т-вобразную аснову.
1.Функцыя кручэння
Ручны аперацыйны стол можна паварочваць на 360°, лекары могуць рэгуляваць кут у залежнасці ад сваёй паставы падчас аперацыі, што значна павялічвае аперацыйную прастору. (Па жаданні)
2.Хуткае пераключэнне ў гнуткае становішча
Для аперацыйнага стала патрабуецца 200°выпінанне (згінанне) на паверхні стала адначасова, працуючы з ручкай, якую можна выкарыстоўваць для замены функцыі паяснічнага моста.
3. Двухслаёвая стальніца
Для стальніцы патрабуецца двухслаёвая кампазітная стальніца, нізкі каэфіцыент паглынання рэнтгенаўскага выпраменьвання і перспектыўная эфект высокай выразнасці.
4. Матэрыял з нержавеючай сталі
Рама, аснова, пад'ёмная калона і асноўная трансмісійная канструкцыя выраблены з нержавеючай сталі 304, якую лёгка чысціць і адціраць, яна ўстойлівая да кіслот і карозіі, што гарантуе, што яна ніколі не іржавее.
5. Гідраўлічная і ручная рэгуляванне
Пад'ём і апусканне гідраўлічнага аперацыйнага стала ажыццяўляецца з дапамогай педальнай маслянай помпы, якая працуе плаўна, бяспечна і надзейна. Усе астатнія рухі ажыццяўляюцца механічнай зубчастай каробкай перадач.
Pпараметры
| Мадэль прадмета | Ручны аперацыйны стол TY |
| Даўжыня і шырыня | 2020 мм * 500 мм |
| Вышыня (уверх і ўніз) | 1010 мм/ 760 мм |
| Галаўная пласціна (уверх і ўніз) | 45°/70° |
| Задняя пласціна (уверх і ўніз) | 75°/ 15° |
| Нажная пласціна (уверх / уніз / вонкі) | 15°/ 90°/ 90° |
| Трэндэленбург/Зваротны Трэндэленбург | 25°/ 25° |
| Бакавы нахіл (налева і направа) | 20°/ 20° |
| Узвышэнне нырачнага моста | ≥110 мм |
| Матрац | Матрац з эфектам памяці |
| Асноўны матэрыял | Нержавеючая сталь 304 |
| Максімальная грузападымальнасць | 200 кг |
| Гарантыя | 1 год |
Sстандартныя аксэсуары
| Не. | Імя | Колькасці |
| 1 | Экран анестэзіі | 1 штука |
| 2 | Падтрымка цела | 1 пара |
| 3 | Апора для рук | 1 пара |
| 4 | Плечыная падстаўка | 1 пара |
| 5 | Каленавая мыліца | 1 пара |
| 6 | Фіксуючы заціск | 1 камплект |
| 7 | Матрац | 1 камплект |