Універсальны акушэрскі стол FD-G-2 шырока выкарыстоўваецца для родаў, гінекалагічных абследаванняў і аперацый.
Корпус, калона і аснова электрычнага раздатачнага стала выраблены з нержавеючай сталі 304, якая ўстойлівая да карозіі і лёгка чысціцца.
Нажныя пласціны здымныя, што спрыяе пасляаперацыйнаму аднаўленню.
Двайная сістэма кіравання, не толькі з дапамогай ручнога пульта дыстанцыйнага кіравання, але і з дапамогай нажной перамыкача.
Поўная камплектацыя аксесуараў, стандартная версія з падтрымкай для ног, педалямі, ёмістасцю для бруду з фільтрам і дадатковай гінекалагічнай лямпай для агляду.
U-вобразная аснова не толькі спрыяе ўстойлівасці аперацыйнага стала, але і забяспечвае дастаткова месца для ног лекара, каб паменшыць стомленасць.
1.Падвойная сістэма кіравання
Ручны кантролер і нажны перамыкач выконваюць другаснае кіраванне, каб забяспечыць бяспеку працы і рэалізаваць розныя палажэнні.
2. Здымная пласціна для ног
Здымная ножка электрычнага радзільнага стала спрыяе пасляаперацыйнаму адпачынку і памяншае пасляаперацыйны боль
3.304 Нержавеючая сталь
Усе пакрыцці гінекалагічнага аперацыйнага стала выраблены з высакаякаснай нержавеючай сталі 304. Трывалыя, лёгка чысцяцца і дэзінфікуюцца.
4.U-вобразная аснова
U-вобразная аснова гінекалагічнага акушэрскага стала не толькі павялічвае плошчу кантакту паміж асновай і зямлёй і робіць яго больш устойлівым, але і забяспечвае дастатковую прастору для ног пры працы медыцынскага персаналу, каб знізіць стомленасць.
5. Універсальныя аксэсуары
Акрамя стандартнай падплечніка, даступныя таксама плечавыя рамяні, ручкі, падплечнікі для ног, педалі для ног, зліўны бачок і гінекалагічная лямпа для агляду.
Pпараметры:
| МадэльПункт | Электрычны стол для дастаўкі FD-G-2 |
| Даўжыня і шырыня | 1880 мм * 600 мм |
| Вышыня (уверх і ўніз) | 940 мм/ 680 мм |
| Задняя пласціна (уверх і ўніз) | 45°10° |
| Сядзельная пласціна (пад'ём і апусканне) | 20° 9° |
| Нажная пласціна вонкі | 90° |
| Напружанне | 220 В/110 В |
| Частата | 50 Гц / 60 Гц |
| Батарэя | Так |
| Кампактнасць харчавання | 1,0 кВт |
| Матрац | Бясшвовыя матрацы |
| Асноўны матэрыял | Нержавеючая сталь 304 |
| Максімальная грузападымальнасць | 200 кг |
| Гарантыя | 1 год |
SстандартАксесуары
| Не. | Імя | Колькасці |
| 1 | Апора для рук | 1 пара |
| 2 | Ручка | 1 пара |
| 3 | Нажная пласціна | 1 штука |
| 4 | Матрац | 1 камплект |
| 5 | Смеццевы басейн | 1 штука |
| 6 | Фіксуючы заціск | 1 пара |
| 7 | Каленавая мыліца | 1 пара |
| 8 | Педаль | 1 пара |
| 9 | Ручны пульт дыстанцыйнага кіравання | 1 штука |
| 10 | Нажны перамыкач | 1 штука |