LEDD500700C+M адносіцца да двухкупальнага святлодыёднага свяцільніка для аперацыйнай.
Убудаваная сістэма камер і знешні падвесны манітор могуць выкарыстоўвацца для навучання. Гэта дазваляе кантраляваць і запісваць аперацыі.
■ хірургія брушной поласці/агульная хірургія
■ гінекалогія
■ хірургія сэрца/сасудзістай сістэмы/грудной хірургіі
■ нейрахірургія
■ артапедыя
■ траўматалогія / неадкладная дапамога ў аперацыйнай
■ уралогія / ТУРП
■ ЛОР/афтальмалогія
■ эндаскапія ангіяграфія
1. Сістэма камер
Убудаваная камера, не трэба вешаць яе на дадатковыя кранштэйны.
2. Гэты аперацыйны свяцільнік здымае і перадае выявы з высокай хуткасцю і якасцю. Дзякуючы 10-кратнаму аптычнаму павелічэнню выявы можна праглядаць з усіх бакоў.
3. Гэты аперацыйны свяцільнік таксама можа запісваць аперацыю. Яго можна выкарыстоўваць для навучання і вучобы.
Сістэма маніторынгу
1. Аперацыйная лямпа LEDD500700C+M транслюе аперацыю і дазваляе персаналу клінікі сачыць за яе прагрэсам, не парушаючы стэрыльнага поля.
2. Аперацыйная лямпа з убудаванай камерай і маніторам забяспечвае яшчэ адзін від зверху на хірургічную галаву, каб ваша хірургічная брыгада магла дзяліцца хірургічнымі працэдурамі па ўсім свеце.
Параметрs:
| Камера | |
| Разрозненне | 210 мегапікселяў 1920 (гарызанталі) X 1080 (вертыкалі) |
| Рэжым сувязі | RS232 |
| Пратаколы сувязі | HITACHI / SONY VISCA |
| Раз'ём | Сумяшчальнасць LVCMOS-36pFPC (YCbCr 4:2:2) з 110/LVDS 30P |
| Тып датчыка | 1/2,9" CMOS/ 1/3" CMOS |
| Рэжым сканавання | Прагрэсіўная разгортка |
| Сістэма дня і ночы | Каляровы/чорна-белы/аўтаматычны |
| Мінімальнае асвятленне | колер: 0,1 люкс, чорна-белы: 0,01 люкс |
| Рэжым сінхранізацыі | міжсінхранізацыя |
| Відэавыхад | лічбавы сігнал |
| SNR (сігнал/шум) | ≥50 дБ (АРУ выключана) |
| Аб'ектыў | |
| ІРКЕТ | Аўтаматычнае пераключэнне падвойнага фільтра IRCUT |
| Аптычныя лінзы | 10X f=5 мм~50 мм |
| кут поля зроку | Шырата: 51,8° (зх.д.) ~ 5,86° (усход); Вертыкальная шырата: 39,1° (зх.д.) ~ 4,4° (усход). |
| Функцыя | |
| рэжым экспазіцыі | А/М |
| баланс белага | Аўтаматычны |
| Рэжым факусоўкі | А/М |
| атрымаць кантроль | А/М |
| Эфект выявы | Аўтаматычны/каляровы/чорна-белы/негатыўны |
| функцыя люстранога адлюстравання | Апора (гарызантальнае люстэрка + вертыкальнае люстэрка) |
| пераключэнне малюнкаў | Падтрымка |
| Шырокі дынамічны | D-WDR |
| Не рэагаваць | 2D-DNR |
| электронны затвор | 1/30 с~1/10 000 с |
| каэфіцыент кантраснасці | Рэгуляваны |
| насычэнне | Рэгуляваны |
| Функцыя супраць запацявання | Падтрымка |
| Маргінальны | Падтрымка |
| Агульная спецыфікацыя | |
| Памеры | 38,6 (Ш) * 41 (В) * 64,6 (Д) мм |
| Тэмпература/вільготнасць працы | ﹣10℃~50℃, 10% адноснай вільготнасці ~60% адноснай вільготнасці |
| Тэмпература/вільготнасць захоўвання | ﹣20℃~60℃, 10% адноснай тэмпературы ~80% адноснай тэмпературы |
| блок харчавання | Пастаянны ток 12 В ± 10% |
| спажыванне энергіі | 3,5 Вт МАКСІМУМ |
| Вага нета | 110 г |
Манітор
| Асноўны параметр | |
| Памер экрана | 21,5 фута |
| Рэжым падсветкі | Святлодыёдны |
| Плошча адлюстравання | 475,2 мм (Ш) × 267,3 мм (В) |
| Суадносіны бакоў | 16:9 |
| Максімальнае разрозненне | 1920×1080 |
| Колер дысплея | 16,7 млн. |
| крок пікселя | 0,2475 (Г) × 0,2475 (В) |
| Яркасць | 300 кд/㎡ |
| Кантраст выявы | 1500:1 |
| Кут агляду | 850/850/750/650 |
| Час водгуку | 8МС |
| Частата поля | 50 Гц,60 Гц,70 Гц |
| Уваход і выхад | |
| SDI-ўваход | 1 |
| Выхад SDI | 1 |
| AV-уваход | 22 (2×BNC) |
| AV-выхад | 1 |
| S-VEDIO | 1 |
| Уваход VGA | 1 |
| Уваход HDMI | 1 |
| Уваход YPbPr/YCbCr | 3 (3×BNC) |
| Уваход RS232 (дадаткова) | 1 |
| Аўдыёўваход | 1 |
| Аўдыёвыхад | 1 |
| Сістэма колераў | PAL / NTSC / SECAM |
| Экраннае меню | |
| Мова | Кітайская/Англійская/Французская/Нямецкая/Італьянская/Іспанская/ |
| Блок харчавання | |
| Магутнасць | Пастаянны ток 12 В,50/60 Гц |
| Рмакс | 35 Вт-55 Вт |
| Рэзервовае харчаванне | 5W |