Электрычны аперацыйны стол TDG-1 мае пяць асноўных груп дзеянняў: электрычнае рэгуляванне ўздыму паверхні ложка, нахіл наперад і назад, нахіл улева і ўправа, ўздым спінкі і тормаз.
Прыгожы знешні выгляд, корпус, аснова, пад'ёмная калона і бакавыя рэйкі гэтага электрычнага прывада выраблены з высакаякаснай нержавеючай сталі, якая мае высокую аздабленне, каразійную ўстойлівасць і высокую механічную трываласць.
Інтэлектуальнае рэгуляванне розных палажэнняў электрычнага аперацыйнага стала з дапамогай кіравання адной кнопкай. Ён выкарыстоўвае электрычны прывад LINAK, які з'яўляецца бясшумным, дакладным і недарагім у абслугоўванні. Канструкцыя з вялікімі коламі, ціхая і антысейсмічная дэкампрэсія.
Гэты электрычны аперацыйны стол падыходзіць для розных хірургічных аперацый, такіх як хірургія брушной поласці, акушэрства, гінекалогія, ЛОР, уралогія, анарэксія і артапедыя і г.д.
1.AвуглавыAкарэкціроўкіwithGas Sспружыны
Як задняя пласціна, так і злучэнні ножак электрычнага аперацыйнага стала TDG-1 абсталяваны апорнымі канструкцыямі з газавымі спружынамі, якія дазваляюць мякка, бясшумна і без вібрацыі рэгуляваць розныя параметры, эфектыўна абараняючы структуру сустава і прадухіляючы падзенне пацыента.
2.Электрычны лінейны прывад LINAK
Выкарыстанне электрычнага штурхача выключае неабходнасць для медыцынскага персаналу ўручную кіраваць становішчам аперацыйнага стала. Трэба толькі трымаць пульт дыстанцыйнага кіравання, што лёгка і эканоміць працу. У параўнанні з пасляпродажным абслугоўваннем гідраўлічнага аперацыйнага стала, электрычны аперацыйны стол таксама значна зніжае выдаткі на пасляпродажнае абслугоўванне. Падчас працэсу рэгулявання электрычны штурхач можа быць размешчаны больш дакладна, і працэс рэгулявання надзвычай ціхі.
3. Аснова тыпу Y
Аснова ложка мае Y-вобразную канструкцыю, якая не толькі адпавядае эрганамічнаму дызайну і павышае ўстойлівасць электрычнага аперацыйнага стала, але і забяспечвае больш вольнай прасторы для ног медыцынскага персаналу, дазваляючы яму бліжэй падысці да пацыента.
4. Універсальныя аксэсуары
Абсталяваны плечавымі рамянямі, рамянямі на запясцях, рамянямі на нагах і рамянямі для цела, каб пацыенты пад агульнай анестэзіяй не ўпалі падчас аперацыі. Нажныя пласціны, падлакотнікі, апоры для цела і апоры для ног абсталяваны накладкамі з пены з эфектам памяці, каб забяспечыць камфорт аперацыі і нармальную цыркуляцыю біялагічных вадкасцей падчас аперацыі.
5. Лканструкцыя колаў Arger
Аснова механічнага электрычнага аперацыйнага стала мае вялікія колы (дыяметр≥100 мм), які можна перамяшчаць. Колы падымаюцца пры тармажэнні, аснова ложка трывала прылягае дазямля, і ўстойлівасць добрая.
6. Убудаваны акумулятар
У выпадку адключэння электраэнергіі ўбудаваны акумулятар можа падтрымліваць 50 аперацый.
Pпараметры
| МадэльПункт | Электрычны аперацыйны стол TDG-1 |
| Даўжыня і шырыня | 2050 мм * 500 мм |
| Вышыня (уверх і ўніз) | 890 мм/ 690 мм |
| Галаўная пласціна (уверх і ўніз) | 60°/ 60° |
| Задняя пласціна (уверх і ўніз) | 90°/ 17° |
| Нажная пласціна (уверх / уніз / вонкі) | 30°/ 90°/ 90° |
| Трэндэленбург/Зваротны Трэндэленбург | 25°/ 11° |
| Бакавы нахіл (налева і направа) | 20°/ 20° |
| Узвышэнне нырачнага моста | ≥110 мм |
| Згінанне/рэфлекс | Камбінаваная аперацыя |
| Панэль кіравання | Дадаткова |
| Электрарухавіковая сістэма | Лінак |
| Напружанне | 220 В/110 В |
| Частата | 50 Гц / 60 Гц |
| Кампактнасць харчавання | 1,0 кВт |
| Батарэя | Так |
| Матрац | Матрац з эфектам памяці |
| Асноўны матэрыял | Нержавеючая сталь 304 |
| Максімальная грузападымальнасць | 200 кг |
| Гарантыя | 1 год |
Sстандартныя аксэсуары
| Не. | Імя | Колькасці |
| 1 | Экран анестэзіі | 1 штука |
| 2 | Падтрымка цела | 1 пара |
| 3 | Апора для рук | 1 пара |
| 4 | Апора для ног | 1 пара |
| 5 | Ручка нырачнага моста | 1 штука |
| 6 | Матрац | 1 камплект |
| 7 | Ручны пульт дыстанцыйнага кіравання | 1 штука |
| 8 | Лінія электраперадачы | 1 штука |