Электрычны аперацыйны стол TDY-1 абсталяваны электрычнай сістэмай кіравання рухавіком штурхача, якая дазваляе выконваць розныя рэгуляванні паставы падчас аперацыі, у тым ліку пад'ём стала, нахіл наперад і назад, нахіл улева і ўправа, складанне і перамяшчэнне задняй пласціны.
Гэты шматфункцыянальны электрычны аперацыйны стол падыходзіць для розных хірургічных аперацый, такіх як хірургія брушной поласці, акушэрства, гінекалогія, ЛОР, уралогія, аноректальная і артапедыя і г.д.
1. Даступна пры рэнтгенаўскім сканаванні
Стальніца PFCC можа выкарыстоўвацца для рэнтгенаўскага сканавання падчас аперацый. Электрычны аперацыйны стол TDY-1 можа перамяшчацца больш чым на 300 мм, забяспечваючы добрую зону агляду для С-вобразнай дугі падчас аперацыі, і можа выкарыстоўвацца з скрынкамі для рэнтгенаўскай плёнкі.
2. Дадатковая сістэма двайнога кіравання
Ручны пульт кіравання і дадатковыя элементы кіравання на панэлі забяспечваюць падвойную абарону падчас аперацыі.
3. Убудаваная акумулятарная батарэя
Электрычны аперацыйны стол TDY-1 абсталяваны высокапрадукцыйнай акумулятарнай батарэяй, якой хапае на 50 аперацый. Адначасова ён мае крыніцу пераменнага току для забеспячэння электрычнай энергіі і максімальнай бяспекі.
4. Убудаваны нырачны мост
Убудаваны паяснічны мост, зручны для лекараў для правядзення аперацый на жоўці і нырках
Параметры
| Мадэль прадмета | Электрычны аперацыйны стол TDY-1 |
| Даўжыня і шырыня | 2070 мм * 550 мм |
| Вышыня (уверх і ўніз) | 1000 мм/ 700 мм |
| Галаўная пласціна (уверх і ўніз) | 45°/ 90° |
| Задняя пласціна (уверх і ўніз) | 75°/ 20° |
| Нажная пласціна (уверх / уніз / вонкі) | 15°/ 90°/ 90° |
| Трэндэленбург/Зваротны Трэндэленбург | 25°/ 25° |
| Бакавы нахіл (налева і направа) | 15°/ 15° |
| Узвышэнне нырачнага моста | ≥110 мм |
| Гарызантальнае слізгаценне | 300 мм |
| Згінанне/рэфлекс | Камбінаваная аперацыя |
| Рэнтгенаўскі савет | Дадаткова |
| Панэль кіравання | Стандартны |
| Электрарухавіковая сістэма | Цзецанг |
| Напружанне | 220 В/110 В |
| Частата | 50 Гц / 60 Гц |
| Кампактнасць харчавання | 1,0 кВт |
| Батарэя | Так |
| Матрац | Матрац з эфектам памяці |
| Асноўны матэрыял | Нержавеючая сталь 304 |
| Максімальная грузападымальнасць | 200 кг |
| Гарантыя | 1 год |
Стандартныя аксэсуары
| Не. | Імя | Колькасці |
| 1 | Экран анестэзіі | 1 штука |
| 2 | Падтрымка цела | 1 пара |
| 3 | Апора для рук | 1 пара |
| 4 | Падтрымка плячэй | 1 пара |
| 5 | Апора для ног | 1 пара |
| 6 | Апора для ног | 1 пара |
| 6 | Ручка нырачнага моста | 1 штука |
| 7 | Матрац | 1 камплект |
| 8 | Фіксуючы заціск | 8 штук |
| 9 | Доўгі фіксуючы заціск | 1 пара |
| 10 | Ручны пульт дыстанцыйнага кіравання | 1 штука |
| 11 | Лінія электраперадачы | 1 штука |