Мабільны аперацыйны стол TDY-2 мае ложак і калону з нержавеючай сталі 304, якія лёгка чысцяцца і ўстойлівыя да забруджвання.
Паверхня стала падзелена на 5 частак: галаўную частку, спінную частку, ягадзічную частку і дзве здымныя секцыі для ног.
Мабільны аперацыйны стол TDY-2 можна перамяшчаць на адлегласць 340 мм, забяспечваючы добрую перспектыўную зону для С-вобразнай дугі падчас аперацыі, і выкарыстоўваць з скрынкамі для рэнтгенаўскай плёнкі.
Двайное спіннае злучэнне галавы, рэгуляваная ножка з дапамогай газавай спружыны. Выкарыстоўваюцца бясшумныя колы нямецкай маркі. Таксама ёсць скід адной кнопкай, функцыі фіксацыі адной кнопкай і абароны ад выгібу (дадатковыя опцыі).
Гэты шматфункцыянальны электрычны аперацыйны стол падыходзіць для розных хірургічных аперацый, такіх як хірургія брушной поласці, акушэрства, гінекалогія, ЛОР, уралогія, аноректальная і артапедыя і г.д.
1.Двайная шарнірная галоўка
Двайная шарнірная галаўная частка гэтага электрычнага аперацыйнага стала дазваляе свабодна рэгуляваць вышыню галавы, што дазваляе пацыенту мець зручны кут нахілу галавы пры выкананні аперацый у розных пазіцыях.
2. Нажная пласціна можа быць з электрычным кіраваннем або з газавай спружынай
Нажная пласціна можа кіравацца газавай спружынай або можа быць пераабсталявана электрычным кіраваннем.
3. Дадатковая сістэма падвойнага кіравання
Ручны пульт кіравання і дадатковыя элементы кіравання на панэлі забяспечваюць падвойную абарону падчас аперацыі.
4.Вялікія колы
Імпартныя нямецкія колы TENTE, зносаўстойлівыя і бясшумныя.
5. Убудаваная акумулятарная батарэя
Электрычны аперацыйны стол TDY-2 абсталяваны высокапрадукцыйнай акумулятарнай батарэяй, якой хапае на 50 аперацый. Адначасова ён мае крыніцу пераменнага току для забеспячэння электрычнай энергіі і максімальнай бяспекі.
6.Больш дадатковых варыянтаў
Дадатковы скід адной кнопкай, функцыя станоўчага згінання і зваротнага згінання.
Pпараметры:
| МадэльПункт | Мабільны электрычны аперацыйны стол TDY-2 |
| Даўжыня і шырыня | 2100 мм * 550 мм |
| Вышыня (уверх і ўніз) | 1000 мм/ 700 мм |
| Галаўная пласціна (уверх і ўніз) | 45° 90° |
| Задняя пласціна (уверх і ўніз) | 90°/ 17° |
| Нажная пласціна (уверх / уніз / вонкі) | 15°/ 90°/ 90° |
| Трэндэленбург/Зваротны Трэндэленбург | 25°/ 25° |
| Бакавы нахіл (налева і направа) | 15°/ 15° |
| Узвышэнне нырачнага моста | ≥110 мм |
| Гарызантальнае слізгаценне | 345 мм |
| Згінанне/рэфлекс | Камбінаваная аперацыя |
| Рэнтгенаўскі савет | Дадаткова |
| Панэль кіравання | Стандартны |
| Электрарухавіковая сістэма | Цзецанг |
| Напружанне | 220 В/110 В |
| Частата | 50 Гц / 60 Гц |
| Кампактнасць харчавання | 1,0 кВт |
| Батарэя | Так |
| Матрац | Матрац з эфектам памяці |
| Асноўны матэрыял | Нержавеючая сталь 304 |
| Максімальная грузападымальнасць | 200 кг |
| Гарантыя | 1 год |
Стандартныя аксэсуары
| Не. | Імя | Колькасці |
| 1 | Экран анестэзіі | 1 штука |
| 2 | Падтрымка цела | 1 пара |
| 3 | Апора для рук | 1 пара |
| 4 | Падтрымка плячэй | 1 пара |
| 5 | Апора для ног | 1 пара |
| 6 | Апора для ног | 1 пара |
| 6 | Ручка нырачнага моста | 1 штука |
| 7 | Матрац | 1 камплект |
| 8 | Фіксуючы заціск | 8 штук |
| 9 | Доўгі фіксуючы заціск | 1 пара |
| 10 | Ручны пульт дыстанцыйнага кіравання | 1 штука |
| 11 | Лінія электраперадачы | 1 штука |