Усе пакрыцці выраблены з нержавеючай сталі 304, лёгка чысціцца і дэзінфікуецца.
Валакністы матэрыял з высокай прапускальнасцю святла падыходзіць для выкарыстання ў рэнтгенаўскіх прамянях.
Пашыраная канструкцыя матраца дазваляе пацыентам ляжаць на аперацыйным стале больш камфортна.
Электрагідраўлічны аперацыйны стол TDY-G-1 абсталяваны перадавой гідраўлічнай сістэмай кіравання, надзейнымі электрамагнітнымі клапанамі і алейнымі помпамі з Тайваня, што забяспечвае ціхую і стабільную працу.
1.UультранізкіPпазіцыя
2. Двайная галоўка злучэння
3.Бпабудаваны- у ныркахBхрыбет
4. Убудаваная акумулятарная батарэя
5. Механічныя тармазы
| Мадэль прадмета | Электрагідраўлічны аперацыйны стол TDY-G-1 |
| Даўжыня і шырыня | 2080 мм * 550 мм |
| Вышыня (уверх і ўніз) | 820 мм / 520 мм |
| Галаўная пласціна (уверх і ўніз) | 45°/ 90° |
| Задняя пласціна (уверх і ўніз) | 80°/ 20° |
| Нажная пласціна (уверх / уніз / вонкі) | 15°/ 90°/ 90° |
| Трэндэленбург/Зваротны Трэндэленбург | 20°/ 20° |
| Бакавы нахіл (налева і направа) | 15°/ 15° |
| Узвышэнне нырачнага моста | 110 мм |
| Электрарухавіковая сістэма | Чаогер з Тайваня |
| Напружанне | 220 В/110 В |
| Частата | 50 Гц / 60 Гц |
| Кампактнасць харчавання | 1,0 кВт |
| Батарэя | Так |
| Матрац | Матрац з эфектам памяці |
| Асноўны матэрыял | Нержавеючая сталь 304 |
| Максімальная грузападымальнасць | 200 кг |
| Гарантыя | 1 год |
Sстандартныя аксэсуары
| Не. | Імя | Колькасці |
| 1 | Экран анестэзіі | 1 штука |
| 2 | Падтрымка цела | 1 пара |
| 3 | Апора для рук | 1 пара |
| 4 | Падтрымка плячэй | 1 пара |
| 5 | Апора для ног | 1 пара |
| 6 | Апора для ног | 1 пара |
| 7 | Ручка нырачнага моста | 1 штука |
| 8 | Доўгі фіксуючы заціск | 1 пара |
| 9 | Фіксуючы заціск | 8 штук |
| 10 | Ручны пульт дыстанцыйнага кіравання | 1 штука |
| 11 | Лінія электраперадачы | 1 штука |
| 12 | Педаль | 1 пара |