Электрычны гідраўлічны аперацыйны стол TDY-Y-1 выкарыстоўвае імпартную гідраўлічную трансмісійную канструкцыю, якая замяняе традыцыйную тэхналогію электрычнай штурхальнай трансмісіі.
Рэгуляванне становішча больш дакладнае, хуткасць руху больш раўнамерная і стабільная, а прадукцыйнасць надзейная і даўгавечная.
Y-вобразная аснова забяспечвае ўстойлівасць і дастатковую прастору для ног.
Функцыя перамяшчэння і празрыстая дошка ложка, абсталяваная С-вобразнай дужкай, дазваляюць выконваць рэнтгенаўскае сканаванне ўсяго цела.
Двайная сістэма кіравання, акрамя ручнога пульта дыстанцыйнага кіравання, абсталявана сістэмай аварыйнага кіравання на калонцы. Функцыя скіду адной клавішай забяспечвае эфектыўнасць працы лекара.
Гэты электрагідраўлічны інтэграваны аперацыйны стол падыходзіць для розных хірургічных аперацый, такіх як хірургія брушной поласці, акушэрства, гінекалогія, ЛОР, уралогія, аноректальная і артапедыя і г.д.
1.Падвойная сістэма кіравання
Электрагідраўлічны аперацыйны стол TDY-Y-1 мае два спосабы кіравання: адзін — правадны пульт з функцыяй аўтаматычнага скіду ўзроўню адной клавішай, а другі — аварыйную сістэму кіравання калонкай. Два наборы незалежных аперацыйных сістэм з аднолькавай функцыяй гарантуюць надзейную працу сістэмы аварыйнага кіравання пры збоі праваднога пульта, што гарантуе бяспечнае выкарыстанне аперацыйнага стала.
2. Даступна для рэнтгенаўскага сканавання
Верхняя частка электрычна-гідраўлічнага аперацыйнага стала можа прапускаць рэнтгенаўскія прамяні, а на ніжняй частцы стала ўсталявана накіроўвалая для транспарціроўкі скрынак з рэнтгенаўскай плёнкай.
3. Сумяшчальны з C-вобразнай дужкай
Гарызантальны ход электрычнага перамяшчэння складае 340 мм, што забяспечвае дакладнае і зручнае пазіцыянаванне С-вобразнай дугі і дазваляе выконваць рэнтгенаўскія здымкі ўсяго цела без перамяшчэння пацыента.
4. Акумулятарныя батарэі
Электрагідраўлічны хірургічны аперацыйны стол TDY-Y-1 абсталяваны высокапрадукцыйнымі акумулятарнымі батарэямі, якія дазваляюць правесці ≥50 аперацый, што гарантуе яго працу без знешняй крыніцы харчавання. Акумулятарная батарэя не патрабуе абслугоўвання і можа выкарыстоўвацца працяглы час. У той жа час, для забеспячэння максімальнай бяспекі можна выкарыстоўваць пераменны ток для забеспячэння электрычнай энергіі.
5.Окнопка neResetФпамазаньне
Новая функцыя скіду налады адной кнопкай спрашчае складаныя аперацыі
Параметры
| Мадэль прадмета | Электрагідраўлічны аперацыйны стол TDY-Y-1 |
| Даўжыня і шырыня | 1960 мм * 500 мм |
| Вышыня (уверх і ўніз) | 1090 мм / 690 мм |
| Галаўная пласціна (уверх і ўніз) | 60°/ 85°/0° |
| Задняя пласціна (уверх і ўніз) | 85°/ 40° |
| Нажная пласціна (уверх / уніз / вонкі) | 15°/ 90°/ 90° |
| Трэндэленбург/Зваротны Трэндэленбург | 28°/ 28° |
| Бакавы нахіл (налева і направа) | 18°/ 18° |
| Узвышэнне нырачнага моста | 100 мм |
| Гарызантальнае слізгаценне | 340 мм |
| Нулявая пазіцыя | Адна кнопка, стандартная |
| Згінанне/рэфлекс | Камбінаваная аперацыя |
| Рэнтгенаўскі савет | Дадаткова |
| Панэль кіравання | неабавязкова |
| Кнопка аварыйнага прыпынку | Дадаткова |
| Электрарухавіковая сістэма | Чаогер з Тайваня |
| Напружанне | 220 В/110 В |
| Частата | 50 Гц / 60 Гц |
| Кампактнасць харчавання | 1,0 кВт |
| Батарэя | Так |
| Матрац | Матрац з эфектам памяці |
| Асноўны матэрыял | Нержавеючая сталь 304 |
| Максімальная грузападымальнасць | 200 кг |
| Гарантыя | 1 год |
Sстандартныя аксэсуары
| Не. | Імя | Колькасці |
| 1 | Экран анестэзіі | 1 штука |
| 2 | Падтрымка цела | 1 пара |
| 3 | Апора для рук | 1 пара |
| 4 | Падтрымка плячэй | 1 пара |
| 5 | Апора для ног | 1 пара |
| 6 | Нажная пласціна | 1 пара |
| 7 | Ручка нырачнага моста | 1 штука |
| 8 | Матрац | 1 камплект |
| 9 | Фіксуючы заціск | 8 штук |
| 10 | Пульт дыстанцыйнага кіравання | 1 штука |
| 11 | Лінія электраперадачы | 1 штука |
| 12 | Гідраўлічны алей | 1 каністра для алею |