Гэты электрагідраўлічны аперацыйны стол падзелены на 5 частак: галаўную частку, спінную частку, ягадзічную частку і дзве раздзельныя ножныя секцыі.
Высокапрапускальны валакністы матэрыял і гарызантальнае слізгаценне 340 мм гарантуюць адсутнасць сляпых зон падчас рэнтгенаўскага сканавання.
Гэты электрагідраўлічны аперацыйны стол абсталяваны падвойнай сістэмай кіравання для забеспячэння бесперабойнай працы.
Ён можа быць абсталяваны шматфункцыянальнай апорай для галавы і артапедычнай цягавай рамай.
Функцыя скіду адной кнопкай можа аднавіць зыходнае гарызантальнае становішча. Згінанне і зваротнае згінанне адной кнопкай, функцыя электрычнай дошкі для ног, эканоміць шмат часу.
Ён падыходзіць для розных хірургічных аперацый, такіх як хірургія брушной поласці, акушэрства, гінекалогія, ЛОР, уралогія, аноректальная і артапедыя і г.д.
1.Больш доўгая і шырокая паверхня стала
Даўжыня паверхні электрагідраўлічнага аперацыйнага стала можа дасягаць 2180 мм, а шырыня — 550 мм, што падыходзіць для патрэб некаторых спецыяльных груп і можа зрабіць пацыента больш камфортным.
2. Падвойная сістэма кіравання
Электрагідраўлічны аперацыйны стол абсталяваны падвойнай сістэмай асноўнага кіравання/дапаможнага кантролера для забеспячэння бесперабойнай працы.
3. Гнуткі і рэфлексны рэжым і скід адной кнопкай
Функцыя скіду адной кнопкай, можа аднавіць зыходнае гарызантальнае становішча, згінанне адной кнопкай і зваротнае згінанне
4. Дадатковая электрычная рэгуляваная пласціна для ног
Модульная канструкцыя ножкі, якая падключаецца да разеткі, дазваляе рэгуляваць яе становішча электрычна, што значна эканоміць час.
5. Убудаваная акумулятарная батарэя
Электрагідраўлічны аперацыйны стол TDY-Y-2 абсталяваны высокапрадукцыйнай акумулятарнай батарэяй, якая дазваляе праводзіць 50 аперацый. Адначасова ён мае крыніцу пераменнага току для забеспячэння электрычнай энергіі і максімальнай бяспекі.
Pпараметры
| МадэльПункт | Электрагідраўлічны аперацыйны стол TDY-Y-2 |
| Даўжыня і шырыня | 2170 мм * 550 мм |
| Вышыня (уверх і ўніз) | 1100 мм/ 690 мм |
| Галаўная пласціна (уверх/уніз/гнуткая) | 45°/ 90°/ 40° |
| Задняя пласціна (уверх і ўніз) | 85°/ 40° |
| Нажная пласціна (уверх / уніз / вонкі) | 15°/ 90°/ 90° |
| Трэндэленбург/Зваротны Трэндэленбург | 30°/ 30° |
| Бакавы нахіл (налева і направа) | 20°/ 20° |
| Узвышэнне нырачнага моста | 100 мм |
| Гарызантальнае слізгаценне | 350 мм |
| Нулявая пазіцыя | Адна кнопка, стандартная |
| Згінанне/рэфлекс | Камбінаваная аперацыя |
| Рэнтгенаўскі савет | Дадаткова |
| Панэль кіравання | Стандартны |
| Кнопка аварыйнага прыпынку | Стандартны |
| Электрарухавіковая сістэма | Чаогер з Тайваня |
| Напружанне | 220 В/110 В |
| Частата | 50 Гц / 60 Гц |
| Кампактнасць харчавання | 1,0 кВт |
| Батарэя | Так |
| Матрац | Матрац з эфектам памяці |
| Асноўны матэрыял | Нержавеючая сталь 304 |
| Максімальная грузападымальнасць | 300 кг/350 кг |
| Гарантыя | 1 год |
Aаксэсуары
| Не. | Імя | Колькасці |
| 1 | Экран анестэзіі | 1 штука |
| 2 | Падтрымка цела | 1 пара |
| 3 | Апора для рук | 1 пара |
| 4 | Падтрымка плячэй | 1 пара |
| 5 | Апора для ног | 1 пара |
| 6 | Ручка нырачнага моста | 1 штука |
| 7 | Матрац | 1 камплект |
| 8 | Фіксуючы заціск | 8 штук |
| 9 | Доўгі фіксуючы заціск | 1 пара |
| 10 | Пульт дыстанцыйнага кіравання | 1 штука |
| 11 | Лінія электраперадачы | 1 штука |
| 12 | Гідраўлічны алей | 1 каністра для алею |