Гінекалагічны аперацыйны стол TF Hydraulic, корпус, калона і аснова выраблены з нержавеючай сталі, якая валодае высокай механічнай трываласцю, каразійнай устойлівасцю і добра чысціцца і дэзінфікуецца.
Гэты гідраўлічны гінекалагічны аперацыйны стол стандартна абсталяваны падплечнікам, плечавым рамянём, ручкай, падпіскай для ног і педалямі, ёмістасцю для бруду з фільтрам і дадатковай гінекалагічнай лямпай для агляду.
Вышыня гідраўлічнага гінекалагічнага аперацыйнага стала рэгулюецца педалямі, а нахіл ложка — паваротам ручкі.
Пры націсканні на тормаз нерухомая аснова ўнізе ложка апускаецца, што павялічвае плошчу кантакту з зямлёй і забяспечвае ўстойлівасць ложка.
Ён шырока выкарыстоўваецца ў гінекалогіі, акушэрстве, уралогіі і аноректальнай хірургіі.
1. Матэрыял з нержавеючай сталі
Асноўны корпус, бакавыя поручні, пад'ёмная калона і аснова гідраўлічнага гінекалагічнага аперацыйнага стала выраблены з высакаякаснай нержавеючай сталі 304, якая валодае высокай механічнай трываласцю, устойлівасцю да карозіі і лёгкасцю чысткі.
2. Шырокая паверхня стала
Шырыня паверхні гідраўлічнага гінекалагічнага аперацыйнага стала можа дасягаць 600 мм, што вельмі зручна для людзей пэўнага тыпу целаскладу і павышае камфорт.
3. Універсальныя аксэсуары
Акрамя стандартнай падплечніка, даступныя таксама плечавыя рамяні, ручкі, падплечнікі для ног, педалі для ног, зліўны бачок і гінекалагічная лямпа для агляду.
4. Унікальная фіксаваная ступня
Унікальная фіксаваная ножка аперацыйнага стала павялічвае плошчу кантакту з зямлёй і забяспечвае гідраўлічную стабільнасць гінекалагічнага стала.
Параметры
| Мадэль прадмета | Гідраўлічны гінекалагічны аперацыйны стол TF |
| Даўжыня і шырыня | 1800 мм * 600 мм |
| Вышыня (уверх і ўніз) | 900 мм / 680 мм |
| Трэндэленбург/Зваротны Трэндэленбург | 8°/ 20° |
| Задняя пласціна (уверх і ўніз) | 70°/ 11° |
| Напружанне | 220 В/110 В |
| Частата | 50 Гц / 60 Гц |
| Матрац | Бясшвовыя матрацы |
| Асноўны матэрыял | Нержавеючая сталь 304 |
| Максімальная грузападымальнасць | 173 кг |
| Гарантыя | 1 год |
SстандартАксесуары
| Не. | Імя | Колькасці |
| 1 | Апора для рук | 1 пара |
| 2 | Ручка | 1 пара |
| 3 | Нажная пласціна | 1 штука |
| 4 | Матрац | 1 камплект |
| 5 | Смеццевы басейн | 1 штука |
| 6 | Фіксуючы заціск | 1 пара |
| 7 | Каленавая мыліца | 1 пара |
| 8 | Педаль | 1 пара |