Механічны аперацыйны стол TS-1 выраблены з нержавеючай сталі, якая валодае высокай механічнай трываласцю, каразійнай устойлівасцю і лёгкасцю чысткі.
Адрэгулюйце вышыню паверхні ложка з дапамогай гідраўлічнага прывада, а кут нахілу задняй пласціны ножак адрэгулюйце іншымі дапаможнымі інструментамі.
Т-вобразная аснова гідраўлічнага аперацыйнага стала ўстойлівая і можа даць лекарам, якія працуюць працяглы час, дастаткова месца для ног.
Існуе два варыянты: інтэграваная пласціна для ног і раздзельная пласціна для ног, якія падыходзяць для людзей з рознымі патрэбамі спажыўцоў.
1.Т-база
Эрганамічная Т-вобразная аснова ручнога аперацыйнага стала не толькі мае добрую ўстойлівасць і гнуткасць руху, але і забяспечвае лекарам дастаткова месца для ног, каб знізіць стомленасць падчас працяглай працы.
2.Убудаваны нырачны мост
Убудаваны паяснічны мост можа падняцца на 110 мм, што зручна для лекараў пры правядзенні аперацый на нырках.
3. Розныя аксэсуары
Стандартныя аксэсуары ўключаюць падтрымку для плячэй, падтрымку плячэй, падтрымку цела, анестэзіялагічны экран і падтрымку для ног для палягчэння розных аперацый.
4. Гідраўлічная сістэма пад'ёму
Ён мае гідраўлічны прывад, а вышыня механічнай паверхні аперацыйнага стала рэгулюецца нажной педаллю. Ён працуе плаўна і ціха. Ён можа працаваць нармальна нават пры адключэнні электрычнасці. Для раёнаў з нестабільным электрычным харчаваннем можна выбраць гідраўлічныя аперацыйныя сталы.
5.Інтэграваная пласціна для ног або раздзельная пласціна для ног
Існуе простая версія агульнай нажной пласціны, цана выгадная. Існуе таксама раздзельная нажная пласціна, якую можна рэгуляваць уверх і ўніз, а таксама пашыраць вонкі для палягчэння розных аперацый на ніжніх канечнасцях.
Pпараметры
| Мадэль прадмета | Механічны аперацыйны стол TS-1 |
| Даўжыня і шырыня | 1980 мм * 500 мм |
| Вышыня (уверх і ўніз) | 950 мм/ 750 мм |
| Галаўная пласціна (уверх і ўніз) | 45°/ 90° |
| Задняя пласціна (уверх і ўніз) | 75°/ 30° |
| Нажная пласціна (уверх / уніз / вонкі) | 15°/ 90°/ 90° |
| Трэндэленбург/Зваротны Трэндэленбург | 20°/ 30° |
| Бакавы нахіл (налева і направа) | 20°/ 20° |
| Узвышэнне нырачнага моста | ≥110 мм |
| Матрац | Матрац з эфектам памяці |
| Асноўны матэрыял | Нержавеючая сталь 304 |
| Максімальная грузападымальнасць | 200 кг |
| Гарантыя | 1 год |
Sстандартныя аксэсуары
| Не. | Імя | Колькасці |
| 1 | Экран анестэзіі | 1 штука |
| 2 | Падтрымка цела | 1 пара |
| 3 | Апора для рук | 1 пара |
| 4 | Плечыная падстаўка | 1 пара |
| 5 | Каленавая мыліца | 1 пара |
| 6 | Фіксуючы заціск | 1 камплект |
| 7 | Матрац | 1 камплект |