Гідраўлічны хірургічны стол TS падыходзіць для таракальнай і брушной хірургіі, ЛОР, акушэрства і гінекалогіі, уралогіі і артапедыі і г.д.
У адрозненне ад звычайных аперацыйных сталоў з ручным кіраваннем, мы выкарыстоўваем гідраўлічную сістэму пад'ёму і газавую спружыну для рэгулявання спінкі і ножак. Гэта робіць працэс рэгулявання ціхім і зручным.
Y-вобразная аснова выкарыстоўваецца для забеспячэння большай устойлівасці гідраўлічнага аперацыйнага стала і вольнай прасторы, каб медыцынскі персанал мог падыходзіць да пацыента на нулявой адлегласці.
Канструкцыя вялікіх колаў таксама забяспечвае антывібрацыю і дэкампрэсію падчас руху.
1. Палепшаная пена з эфектам памяці
Паверхня гідраўлічнага хірургічнага стала выраблена з вогнеўстойлівага і антыстатычнага матэрыялу. Літы поліўрэтанавы (ПУ) матрац лёгка чысціцца і мае працяглы тэрмін службы.
2. Убудаваны нырачны мост.
Устаўце ручку ў адпаведную адтуліну, павярніце ручку і падніміце або апусціце поясны мост у патрэбнае становішча, затым выцягніце ручку. Для гідраўлічнага аперацыйнага стала TS вышыня пояснага моста павінна перавышаць 100 мм.
3. ІмпартныяHгідраўлічныSсістэма
Імпартаваная з Амерыкі гідраўлічная сістэма робіць рух стала з ручным кіраваннем стабільным і хуткім.
4. АвуглавыAкарэкціроўкіwithGas Sспружыны
Як задняя пласціна, так і злучэнні ножак гідраўлічнага аперацыйнага стала TS абсталяваны апорнымі канструкцыямі з газавымі спружынамі, якія дазваляюць мякка, бясшумна і без вібрацыі рэгуляваць розныя параметры, адначасова эфектыўна абараняючы канструкцыю сустава і прадухіляючы падзенне пацыента.
5. Лканструкцыя колаў Arger
Аснова механічнага гідраўлічнага аперацыйнага стала распрацавана з вялікімі коламі (дыяметрам≥100 мм), які гнуткі і рухаецца. Колы падымаюцца пры тармажэнні, аснова ложка трывала стаіць на падлозе, і ўстойлівасць добрая.
Pпараметры
| Мадэль прадмета | Гідраўлічны аперацыйны стол TS |
| Даўжыня і шырыня | 2050 мм * 500 мм |
| Вышыня (уверх і ўніз) | 890 мм/ 690 мм |
| Галаўная пласціна (уверх і ўніз) | 60°/60° |
| Задняя пласціна (уверх і ўніз) | 75°/ 15° |
| Нажная пласціна (уверх / уніз / вонкі) | 30°/ 90°/ 90° |
| Трэндэленбург/Зваротны Трэндэленбург | 25°/ 25° |
| Бакавы нахіл (налева і направа) | 20°/ 20° |
| Узвышэнне нырачнага моста | ≥110 мм |
| Матрац | Матрац з эфектам памяці |
| Асноўны матэрыял | Нержавеючая сталь 304 |
| Максімальная грузападымальнасць | 200 кг |
| Гарантыя | 1 год |
Sстандартныя аксэсуары
| Не. | Імя | Колькасці |
| 1 | Экран анестэзіі | 1 штука |
| 2 | Падтрымка цела | 1 пара |
| 3 | Апора для рук | 1 пара |
| 4 | Плечыная падстаўка | 1 пара |
| 5 | Каленавая мыліца | 1 пара |
| 6 | Фіксуючы заціск | 1 камплект |
| 7 | Матрац | 1 камплект |
| 8 | Рэмень для цела | 1 камплект |